• Müzayede
  • Yenilendi
Canon Için YOTAT Doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuşu PGI1600XL PGI-1600 XL MAXIFY M B 2060/MB2060/MAXIFY M B 2360/MB2360 (okyanusya)
zoom_in

Canon Için YOTAT Doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuşu PGI1600XL PGI-1600 XL MAXIFY M B 2060/MB2060/MAXIFY M B 2360/MB2360 (okyanusya)

₺ 14.28 16.80

Ürün figürü
check Varlıkta

Canon Için doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuş PGI1600 XL PGI-1600 XL MAXIFY M B 2060/MB2060/MAXIFY M B 2360/MB2360 (Okyanusya) özellikleri : 1) herhangi bir uyumlu yazıcı Kalıcı çip ile çalışmak için tasarlanmıştır, ne olursa olsun onun imalatı tarihi. sıfırlamak için gerek, bunu tekrar ve tekrar yeniden kullanılabilir. 2) Doldurulabilir-Kaydet $ $ $ tarafından mürekkep kartuşu tekrar başka satın almak zorunda asla! 3) Çevre dostu-kartuş tekrar başka atmak zorunda asla! uyarı : 1) Kalıcı çip ile uzun süre test ve orijinal cips tarafından tasarlanmış gibi kararlı çalışır. 2) Kartuş modeli : Canon PG-1600 XL BK/C/M/Y 4 renk 3) ile kullanmak Için (Yazıcı modeli) : Canon için  MAXIFY M B 2060/MAXIFY M B 2360   4) Uygun alan : okyanusya ne almış olacak? : 1 parça Siyah doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuş kalıcı çip ile mürekkep olmadan Canon için 1 parça Mavi doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuş kalıcı çip ile mürekkep olmadan Canon için 1 parça Eflatun doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuş kalıcı çip ile mürekkep olmadan Canon için 1 parça Sarı doldurulabilir mürekkep püskürtmeli kartuş kalıcı çip ile mürekkep olmadan Canon için toplam 4 parça bir set alıcı uyarılar : 1. Tüm marka adları ve ticari markalar kendi ilgili açıklama amaçlıdır için sahipleri ve burada adlandırılır.2. Biz göndermeden önce her ürün test, % 100% çalışma garantisi.3. doğru telefon numarası doldurunuz sipariş zamanında teslim sağlamak için. tüm Rusya Federasyonu alıcılar tam adı doldurmak gerekir, veya, o sipariş almak mümkün olmayabilir.4. All ürünleri teslim ve resimlerde gösterilen bazı küçük farklılıklar var olabilir (ürün toplu, etiket, ambalaj). resimler sadece referans içindir, ama tüm sevk bizim ürün A + sınıf qualtiy seviyesi vardır ve 100% maerials ve işçilik karşı garantilidir. haber vermeden. daha fazla bilgi için, bize danışın.5. bizden sipariş satın Aldığınızda, tek kartuş model numarası adresiyle eşleşen emin olun (oem kodu) sizin kullandığınız yazıcı, çünkü farklı pazar için kartuşun çip aynı değildir rağmen yazıcı model numarası aynı olabilir. SSS : s : kaç kez can bir doldurulabilir kartuş doldurulmuş olabilir? çoğu kartuşları, eğer sadece iyi durumda (çizik baskı kafası değil ise, tıkanmış veya kuruması için dışarı bırakıldı, cips tamam), birçok kez doldurulmuş olabilir. s : Nasıl sizin kartuşları seçmek için? göre gerekir eğer alırken kartuşları orijinal mürekkep kartuşu için model numarası. aksi takdirde, mürekkep kartuşu çalışmaz, çünkü farklı pazar için kartuşun çip aynı değildir rağmen yazıcı model numarası aynı olabilir. bu çok önemli!!! ^ _ ^ s : Ne Zaman bir yeni kartuş takıldığında, olmak bazen devletleri yeni kartuşları yazıcıyı yarım tam. neden olur? yazıcı sadece kartuşun mürekkep düzeyi tahminleri. bu değil bir hassas ölçüm.yeni kartuşları tam olmalıdır ve sürece normal sürmelidir. Q : Hiçbir Şey baskılar out veya renk yokluğunda var zaman yeni kartuş (s) yüklenir.

Tipi:
Mürekkep Kartuşu
özellik:
uyumlu
renk:
C,K,M,Y
Marka Adı:
YOTAT
uyumlu Marka:
CANON
toplu Ambalaj:
Evet
Kartuş Status:
boş
renkli:
Evet
uyumlu Marka:
canon mürekkep püskürtmeli
Model Numarası:
refillable inkjet cartridge PGI1600XL PGI-1600 XL
Cartridge status:
refillable inkjet cartridge (without ink)
Chip status:
permanent chip
Cartridges capacity:
BK 40ml C/M/Y 20ml

Kategorideki ürünler..